Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün sonuçları bireye ve başlangıç ​​cildine, saçına, sağlık durumuna, diyetine ve yaşam tarzına bağlı olarak değişecektir. Klinik deney sonuçlarımıza göre, ürünün günlük ve ardışık kullanımı (1x 50ml şişe) ile, cildin 3 hafta içinde daha fazla hidratlanmasını bekleyebilir, ardından 6 hafta içinde ince çizgiler ve daha derin kırışıklıklar azalır ve bir artış görülür 9 hafta içinde cilt elastikiyetinde. Bazı kişiler diğerlerinden daha hızlı ve / veya daha olumlu sonuçlar yaşadığını bildirmiştir. Tavsiyemiz, tüm faydalarını gerçekleştirmek için ürünün 12 hafta boyunca alınması gerektiğidir. Bundan sonra, kişinin kendi yaşam tarzına ve koşullarına bağlı olarak tedaviyi sürdürmek, ara vermek veya durdurmak kişisel bir karardır.

Bununla birlikte, lütfen her bir ürünün zaten tavsiye edilen maksimum günlük harcırahta (RDA, şimdi NRV Besin Referans Referans Değeri ile değiştirilmiş) vitaminleri içeren bileşenler içerdiğini lütfen unutmayın, bu nedenle günlük beslenme gereksinimlerinizi aşmadığınızdan emin olmanız gerekir.. Günlük beslenme ihtiyaçlarınız için en uygun miktarı aldığınızdan emin olmak için doktorunuza danışmanız en iyisidir.

En iyi emilim için boş mideye 1 şişe (50ml) içmenizi öneririz. Alternatif olarak, hazımsızlık veya sindirim sistemi rahatsızlığı yaşarsanız, öğünlerden sonra ürünü tüketebilirsiniz. Ayrıca B6 vitamini içerdiğinden, ürünü enerji artırımı olarak almanızı öneririz. GOLD COLLAGEN® RX, eskiden RDA veya önerilen günlük ödenek olarak bilinen% 118 Besin Referans Referans Değerinde (NRV) B6 vitamini içerir.

Hayır. Ürünümüzdeki kolajen peptidleri yapısal bütünlüklerini koruyacak şekilde özel olarak formüle edilir ve mide asidi veya enzimler tarafından parçalanamaz.

Hayır. Ürünlerde altın yoktur. GOLD COLLAGEN ® RX, MINERVA Araştırma Laboratuvarlarına ait tescilli ticari markalardır

GOLD COLLAGEN ® RX, karabiber ekstraktından (Bioperine ™) baharatlı bir nota ipucu ile kızılcık, portakal ve acerola'nın lezzet kombinasyonuna sahiptir.

GOLD COLLAGEN ® RX balık deriden ekstre kolajen proteinleri içerir.

Hayır, GOLD COLLAGEN ® RX  balık yağı, domuz, tavuk, sığır eti, antibiyotik, hormon (veya fito hormonları veya fitoöstrojenler), genetiği değiştirilmiş organizmalar, nano teknoloji kullanımı, glüten, şekerler, alkol, yapay koruyucular veya yapay renkler içermez.

GOLD COLLAGEN ® RX fermentasyon işlemi ile üretilen hiyalüronik asit (HA) ihtiva eder.

GOLD COLLAGEN ® RX enzimatik hidrolizi ile seçilen balık deriden ekstre hidrolize elastin ihtiva eder. Küçük elastin peptidleri (ortalama 1.4 KDa) ile oluşturulur, sulu fazda çözünür ve kolayca emilir. GOLD COLLAGEN® RX, cilt içinde doğal olarak bulunan kollajen ve elastinin (% 94 Kollajen:% 6 elastin) oranını yansıtacak ve cildin esnekliğini ve sağlıklı yaşlanmayı teşvik edecek şekilde formüle edilmiştir.

GOLD COLLAGEN içerdiği kolajen ® RX hidrolize edilir kolajen (Peptan ™) tip I çiftlik Tilapya balık ekstre edilmiştir. Hidrolize kollajen, aktiviteyi ve fibroblastların çoğalmasını uyaran ve kollajen ve elastin liflerinin oluşumu için yapı taşlarını sağlayan biyoaktif kollajen peptidlerinden oluşur.

GOLD COLLAGEN içerdiği kolajen ® RX hidrolize edilir kolajen (Peptan ™) tip I Fransa Rousselot SAS tarafından yetiştirilen Tilapya balık ekstre edilmiştir. Hidrolize kollajen, aktiviteyi ve fibroblastların çoğalmasını uyaran ve kollajen ve elastin liflerinin oluşumu için yapı taşlarını sağlayan biyoaktif kollajen peptidlerinden oluşur.

GOLD  COLLAGEN ® RX diğer ürünlerin örneğin PURE GOLD COLLAGEN® ve GOLD COLLAGEN aynı gelişmiş patentli kompleks hediye içeren ® klinik olarak etkili olduğu kanıtlanmıştır FORTE. GOLD COLLAGEN® ürünleri çeşitli klinik çalışmalarda ve bağımsız klinikler ve üniversiteler tarafından yürütülen in vitro çalışmalarda test ve PURE GOLD kollajen günlük ağızdan alımının yararlı etkileri göstermek edilmiştir ® ve GOLD Kollajen ® foto-hasar cilt esnekliği ve hidrasyon üzerine FORTE, ve in vivo olarak ince çizgiler ve kırışıklıklar ortaya çıkması üzerine ve kültürlenmiş dermal fibroblastların çoğalması ve aktivasyonu üzerine. Sonuçlar, hakemli dergilerde yayınlanan dergilerde yayınlandı (daha fazla bilgi için Bilim sayfamızı ziyaret edin).

GOLD COLLAGEN ® RX'in özellikle doktorlar ve müşterileri için uygun olmasının nedeni, bu ürünün sadece bağımsız yaşlanma karşıtı bir tedavi olarak değil, aynı zamanda estetik prosedürleri tamamlamak için invazif olmayan etkili bir çözelti olarak kullanılması için geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. .

Bu, hepsi yaşlanma karşıtı faydaları için özenle seçilmiş, gelişmiş patentli bir kompleks EP2532252 Bl (hidrolize kollajen, hiyalüronik asit, hodan yağı ve N-asetilglukosaminden oluşan) ve hidrolize elastin ve güçlü antioksidanların bir kombinasyonunu içeren formülasyonu sayesinde elde edilebilir cilt sağlığını geliştirmek.

Kolajen cildin sıkılığını korumaktan sorumludur ve kozmetik prosedürleri izleyebilen yara iyileşme sürecine katılır. Elastin cildin esnekliğini korumaktan sorumludur ve antioksidanlar kollajen ve elastin bozulmasını önleyebilir. Hep birlikte, bu bileşenler yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve cilt sağlığını geliştirmek için birlikte çalışırlar.

Hidrolize Kollajen - Kollajen cilt dermisinin doğal bir bileşenidir ve sıkılığını korumaya yardımcı olur. Hidrolize kollajen, yeni kollajen (tip I ve III), hyaluronik asit ve elastin (dermisteki hücre dışı bileşenler) üretmek için fibroblast hücrelerini uyarır. 

Hidrolize Elastin - Elastin cildin doğal bir bileşenidir ve elastikiyetinin korunmasına yardımcı olur. Hidrolize elastin, enzimatik elastin hidrolizinden türetilir ve sulu fazda çözünür ve tamamen sindirilebilir küçük elastin peptidleri içerir. 

Hyaluronik Asit cildi nemlendirmek ve eklem rahatlığını iyileştirmek için suyu tutar. Cildin dolgun, tonlanmış ve parlak olmasına yardımcı olur. 

C vitaminikolajen sentezi için gereklidir ve dermal fibroblastları oksidatif strese karşı korur. Cildin normal çalışması için cildi yumuşak tutan normal kollajen oluşumuna katkıda bulunur. 

Astaksantin doğal bir karotenoid ve doğada bulunan en güçlü antioksidandır. 

Lutein , bitki kaynaklı bir antioksidan karotenoiddir. 

Likopen doğada, zararlı serbest radikallere karşı korumaya yardımcı olan güçlü antioksidan özelliklere sahip bir karotenoiddir. 

Beta-Karoten (β-karoten) , bitki kaynaklı bir antioksidan karotenoiddir.

Minerva Research Labs Ltd. İngiltere’de Londra, New York, Dubai, Los Angeles ve Tokyo’da ofisleriyle kayıtlıdır. Ürünler Japonya'da son teknoloji üretim tesisinde, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olarak üretilmektedir.

GOLD COLLAGEN ® RX formülasyonu, kemik sağlığına gerekli katkıları olan birkaç besin içerir. Bunlar, Çinko, Bakır, likopen, hyaluronik asit ve hidrolize kollajen peptidlerini içerir. Çinko, osteoblastların uyarılmasıyla artan kemik oluşumuna (kemik yoğunluğu) bağlı bir mineraldir. Düşük serum çinko ve bakır seviyeleri osteoporoz riskindeki artışla ilişkilendirilmiştir. Likopen serbest radikallerin yaşla birlikte oluşan yeni kemik oluşumu ve kemik kaybı dengesini bozmasını engelleyen bir antioksidan görevi görür. Hyaluronik asit ve ALTIN KOLAJEN mevcut biyoaktif kolajen peptidleri ® RX osteoporoz ve osteoartrit hem tedavisinde etkili olduğu pek çok klinik denemeler vasıtasıyla gösterilmiştir.

Bilimsel kanıtlar, kolajen peptitlerin, Vitamin C, Vitamin E ve Çinko karışımının, örneğin bir kazara yaralanmayı veya cerrahi bir müdahaleyi izleyen yara iyileşme sürecini hızlandırabileceğini göstermektedir. C vitamini, cilt hücreleri tarafından yeni kollajen liflerinin üretilmesi için gereklidir ve yara iyileşme süreçlerinin aktivasyonunda gerekli bir destek olduğu için skar görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

GOLD COLLAGEN ® RX, sağlıklı ve güzel görünümlü bir cilt, saç ve tırnakları teşvik etmek isteyen veya yaşlanmanın gözle görülebilir belirtilerini gidermek isteyen yetişkinler için tasarlanmış bir besin sıvı güzellik takviyesidir. Ayrıca her türlü cilt gençleştirme, Botoks ve dermal dolgu maddeleri, enjeksiyonlar, lazerli yüzey yenileme veya dermabrazyon ve diğerleri gibi cilt sıkılaştırma estetik tedavilerinde başarıyla kullanılabilir. GOLD COLLAGEN ® 'de bulunan Gelişmiş Avrupa Patent EP2532252 B1RX'in artmış kollajen üretimi, artmış cilt nemlenmesi ve karga ayak bölgesinde ve nazolabial kıvrımlarda yüz kırışıklıklarının azalması ile yaşlanma karşıtı estetik tedavilerin etkilerini arttırdığı gösterilmiştir. Ayrıca, benzersiz formülasyon güneş elastozunu ve hiperkeratozu azaltır ve cilt iltihabını azaltır. Bu nedenle , elastin ve antioksidanların varlığı ile geliştirilen GOLD COLLAGEN ® RX, anti-enflamatuar, anti-aging ve güçlü antioksidan özellikler ile kozmetik prosedürlerin etkilerini artırabilir ve uzatabilir.